Szukaj - nazwa firmy lub słowo kluczowe w Mazowieckim Serwisie Gospodarczym MSG

Szukaj - miasto w Mazowiecki Serwisie Gospodarczym MSG

Szukaj - ulica w Mazowieckim Serwisie Gospodarczym MSG

KONTAKT

Biuro Programu Promocji
Rozwoju Przedsiębiorczości
00-215 Warszawa,
ul. Sapieżyńska 10
tel. (+48 22) 390 99 00,
fax (+48 22) 390 99 99

biuro@pprp.eu


Wyświetl większą mapę
Prezes Zarządu:
Grzegorz Pietrzak
mail: g.pietrzak@pprp.eu
Koordynator Programu:
Wojciech Kucharski mail: w.kucharski@pprp.eu
tel. 605-311-818
Pełnomocnicy Zarządu ds Marketingu:
Paweł Olek
mail: pawel.olek@pprp.eu
tel. 603-191-605
Ewelina Kisiel
mail: ewelina.kisiel@pprp.eu
tel. 603-341-616
Krzysztof Przezdziecki
mail: krzysztof.przezdziecki@pprp.eu
tel. 603-812-888
Dział Prawny:
Katarzyna Glezman
mail: katarzyna.glezman@pprp.eu
tel. 603-581-888
Dział PR:
Szymon Szylak mail: media@msg.org.pl
Biuro:
Paulina Czarnecka mail: p.czarnecka@pprp.eu
Grafika, www, DTP:
  mail: grafik@msg.org.pl